КУРСИ КРОЮ ТА ШИТТЯ

Lady Sew - це центр швейної майстерності, який відкриває двері в світ творчості та дизайну. Взявши на озброєння найкращий досвід та власні напрацювання, ми створили унікальну школу крою та шиття, однаково корисну і новачкам, і професіоналам. Програма курсів не народилася в одну мить. Протягом багатьох років ми прислухалися до побажань наших учнів, щоб створити найбільш ефективну методику навчання. Нам це вдалося, і сьогодні ми вітаємо у себе всіх, хто хоче освоїти швейне мистецтво на побутовому рівні або зробити його головною справою свого життя. Повний курс крою та шиття включає цілих 8 напрямків. Вибираючи спеціалізацію, ви можете вибрати як індивідуальні заняття, так і навчання в компактних групах. Ми не тільки навчимо вас створювати речі для себе і близьких, а й розповімо, як почати заробляти на творчій, благородної і модною професії. Наша школа шиття - це найкоротший шлях від першого вироби, до авторської лінії одягу або власного ательє!

Чому слід вибрати курси Lady Sew?

Ми застосовуємо власну офіційно запатентовану методику крою і моделювання.

Школа швейної майстерності

  • Власна методика ефективна і без зазубрювання складних формул.
  • Навчання відбувається під час практики, а не нудних лекцій. Заняття побудовані так, що, крій і технологія обробки виробу один одного доповнюють.
  • Ви будете вчиться шити не стандартний і простий асортимент, а саме ті речі, які вам цікаві.
  • Після закінчення навчання отримаєте сертифікат та професійну фотосесію ваших робіт.
  • Ми допомагаємо нашим випускникам взяти участь у всеукраїнських показах мод і створення першої успішної колекції.
  • Ми несемо відповідальність за результати засвоєння програми. Індивідуальні заняття курирує безпосередньо автор методики.
  • Не потрібно купувати ніякі витратні матеріали крім тканини, яка піде на пошив ваших виробів!

Наша студія