Майстер-клас «Легінси»

Майстер-клас «Легінси»
 • Ціна і час узгоджуються в індивідуальному порядку
 • Рівень підготовки: будь-який

Легінси – одне з найпопулярніших виробів сучасності. Вони легко комбінуються з будь-яким видом одягу, підходять дітям і дорослим, і дозволяють створювати самі різні образи. Хочете збагатити свій гардероб новими моделями без зайвих витрат? Приходьте на майстер-клас «Легінси» від школи крою та шиття Lady Sew!

Протягом одного заняття ви навчитеся конструювати і шити базову модель, на основі якої згодом зможете створювати різні легінси для себе або на продаж. Спортивні та утеплені, бавовняні і еластичні – з новими знаннями і практичними навичками ви зможете творити без обмежень!

На майстер-класі «Легінси» ви навчитеся:

 • Правильно знімати виміри і будувати лекала леггинсов
 • Працювати з еластичною тканиною, підбирати відповідні голки і нитки
 • Розраховувати необхідну кількість матеріалу і робити розкладку
 • Грамотно робити розкрій і обробляти край
 • Пришивати пояс і декоративні елементи

На нашому майстер-класі ви отримаєте потужну теоретичну базу, яка буде відразу ж підкріплена практичними діями. Повторюючи за майстром і самостійно виконуючи розрахунки, ви розберетеся з усіма тонкощами побудови викрійки легінси. Після заняття ви отримаєте не тільки готовий виріб, створене своїми руками, але і чітке розуміння процесу його конструювання по знятим мірками. Не бійтеся починати, з нами у вас все вийде!

5 причин, чому вам варто вибрати МК «Легінси» від школи шиття Lady Sew:

 1. Унікальна програма навчання . Щоб зробити наші заняття максимально ефективними, ми постаралися грамотно об’єднати теорію і практику, зробивши їх зрозумілими навіть для новачків. Ви гарантовано навчитеся!
 2. Невеликі групи. Ви можете не хвилюватися, що після заняття щось залишиться незрозумілим: наші викладачі приділять увагу кожному. Сміливо задавайте питання!
 3. Всі інструменти та обладнання для роботи в наявності . Щоб підготуватися до майстер-класу, вам досить принести тканину і фурнітуру, все інше ви отримаєте на занятті. Зайвих витрат не буде!
 4. Ви створюєте легінси, які подобаються саме вам . Ми не заганяємо наших учнів в рамки, кожен може вибирати тканину на свій розсуд. Вам сподобається результат!
 5. Ви отримуєте базову викрійку і готовий виріб . Після нашого майстер-класу ви зможете використовувати готову викрійку, щоб шити нові моделі футболок для себе, близьких, або на продаж.

Записуйтеся на найближчий майстер-клас і новий сезон ви зможете зустріти в обновках! Почніть свій цікавий і творчий шлях шиття разом з нашою школою Lady Sew!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.