Майстер-клас «Спідниця-сонце»

Майстер-клас «Спідниця-сонце»
 • Ціна і час узгоджуються в індивідуальному порядку
 • Рівень підготовки: будь-який

Якщо ви робите перші кроки в області крою та шиття одягу, і вже після першого заняття хочете отримати виріб, відповідне вашим мріям, – спідниця-сонце стане для вас ідеальним варіантом! Летюча, грайлива, проста і жіночна, вона зможе прикрасити ваш гардероб, і розбудить тягу до творчості. Зшити її своїми руками зовсім нескладно, особливо, якщо процесом керують досвідчені майстри.

Відвідайте майстер-клас «Спідниця-сонце» від нашої школи шиття Lady Sew, і ви переконаєтеся, що навчитися шити – це так просто!

На нашому МК «Спідниця-сонце» ви навчитеся:

 • Правильно вибирати тканину для спідниці
 • Розраховувати необхідну кількість тканини для конкретного виробу
 • Кроїти спідницю-сонце з урахуванням знятих мірок
 • Шити спідницю з одним або двома швами
 • Правильно пришивати пояс і ін.

Наші заняття розроблені таким чином, що з навчанням впорається будь-який новачок. Ви самі пройдете весь процес з нуля до готового виробу, і без зусиль зможете повторити його будинку. По закінченню МК ви не тільки отримаєте готовий виріб, виготовлене своїми руками, але і зможете шити прекрасні Family-look для себе або на замовлення.

Майстер-клас «Спідниця-сонце» для вас, якщо ви:

 • Вчіться шити з нуля, і хотіли б почати з простого, актуального вироби
 • Любіть жіночні фасони одягу і мрієте створювати гардероб своїми руками
 • Хочете створювати ошатний одяг для своєї дитини або на продаж

Повірте, з нами у вас все вийде! Навчившись будувати гарну викрійку-основу, ви зможете моделювати різні спідниці, підбираючи тканину, довжину, і конструктивні особливості за своїм смаком.

Чому вам варто вибрати МК «Спідниця-сонце» від школи кроки та шиття Lady Sew:

 1. Ви будете вчитися легко і з задоволенням. Майстер-клас від нашої школи побудований за унікальною програмою, яка дозволяє отримувати знання без зазубрювання нудних формул.
 2. Все обладнання та матеріали – у вашому розпорядженні. Для роботи вам знадобиться тільки вподобана тканину і фурнітура, все інше ми надамо вам на занятті.
 3. Ви отримаєте готовий результат і впевненість в своїх творчих силах! По закінченню заняття у вас буде готова спідниця-сонце, і комплекс теоретичних і практичних знань, щоб рухатися далі.

Не варто відкладати свою мрію на потім! Записуйтеся на майстер-клас від Lady Sew вже сьогодні, і хто знає, можливо, саме з першої спідниці-сонце почнеться ваша власна лінія одягу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.