Майстер-клас: трикотажна спідниця-олівець

Майстер-клас: трикотажна спідниця-олівець
  • Ціна і час узгоджуються в індивідуальному порядку
  • Рівень підготовки: будь-який

Спідниця-олівець – одна з найпопулярніших моделей, здатна прикрасити будь-яку фігуру. Облягаючи талію і лінію стегон, вона злегка звужується донизу, створюючи елегантний і витончений образ. Якщо ви мріяли навчитися шити подібну спідницю для себе, або створювати її різні варіації на замовлення, школа шиття Lady Sew надає вам чудову можливість. Відвідайте наш майстер-клас, і ви навчитеся конструювати ідеальну базову модель, яка стане основою для моделювання майбутніх виробів!

Що вас чекає на майстер-класі «Трикотажна спідниця-олівець»?

  • Дізнаєтеся, які виміри необхідно зробити для роботи, і як правильно їх знімати
  • Навчіться визначати кількість необхідної тканини
  • Розберетеся з особливостями трикотажу
  • Зробите викрійку базової моделі спідниці за своїми замірами
  • Навчіться правильно робити шліцу і виточки, щоб модель ідеально лягла по фігурі

Після закінчення заняття ви отримаєте не тільки багаж знань і практики, а й готову спідницю-олівець, яку ви зшиє своїми руками.

Короткі концентровані заняття підійдуть студентам, які хочуть шити для себе цікаві речі, зайнятим мамам, які шукають способи підробітку вдома, або людям з особливими формами, яким складно підібрати правильну модель серед стандартних магазинних речей.

Чому вам варто вибрати майстер-клас від Lady Sew?

Розробляючи програму своїх майстер-класів, ми спиралися на унікальну методику курсів Lady Sew, яка дозволяє освоїти потрібну практику без зазубрювання складних формул. Ви проведете час у цікавій, творчій атмосфері, отримавши максимум користі від навчального заняття.

  1. Ви будете навчатися у найкращих майстрів нашої школи, які дозволять вам розібратися з усіма нюансами пошиття спідниці.
  2. У вашому розпорядженні буде все обладнання, необхідне для побудови викрійки і пошиття вироби.
  3. Після короткого майстер-класу ви відразу побачите наочний результат і зможете використовувати свої знання для себе або початку бізнесу.

Наші заняття розраховані для новачків, викладені в простій і зрозумілій формі, а тому ви без зусиль розберетеся з особливостями пошиття вироби.

Майстер-клас від школи крою та шиття Lady Sew дозволить вам без праці повторити свої досягнення будинку, і дасть хорошу основу для розвитку в цікавому напрямку конструювання одягу. Надалі ви зможете поглибити свої знання, записавшись на наші курси, або вибрати для себе новий майстер-клас з пошиття сукні, брюк або білизни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.