Майстер-клас «Трикотажна сукня»

Трикотажна сукня
 • Ціна і час узгоджуються в індивідуальному порядку
 • Рівень підготовки: будь-який

Мрієте про різноманітність суконь в своєму гардеробі, але не наважуєтеся шити їх самостійно? Хотіли б мати більше моделей, які ідеально сидять саме вашій фігурі? Якщо вас зупиняє невпевненість в своїх силах, страх перед труднощами або відсутність досвіду – приходьте до нас! Школа крою та шиття Lady Sew навчить вас створювати трикотажні сукні з нуля, моделюючи найактуальніші моделі під свій смак і фігуру!

МК «Трикотажна сукня» – це ідеальний варіант з цілого ряду причин:

 • трикотаж простий в роботі;
 • вироби з такої тканини не мнуться, не втрачають форму і комфортні в носінні;
 • плаття з трикотажу можна адаптувати як домашній одяг, наряд на вихід або на кожен день.

Майстер-клас «Трикотажна сукня» – це концентрований урок шиття, який вмістив в себе базову теорію і відпрацювання практики. Під керівництвом досвідчених майстрів всього за кілька годин ви навчитеся:

 1. розраховувати кількість тканини на один виріб;
 2. будувати викрійку сукні за своїми параметрами;
 3. переносити креслення на лекало;
 4. робити розкладку розкрій трикотажної тканини;
 5. правильно обробляти ключові вузли: горловину, манжети, рукави.

Всього за одне заняття ви не тільки навчитеся будувати викрійку і шити виріб на її основі, а й отримаєте готовий результат – гарна сукня своїми руками.

Вибираючи МК «Трикотажна сукня» від школи шиття Lady Sew, ви отримуєте:

 • навички крою та шиття трикотажного сукні. Крок за кроком ви пройдете кожен етап створення виробу;
 • індивідуальні пояснення від досвідчених майстрів. При будь-яких ускладненнях ви можете задавати питання, і викладач зробить все, щоб ви засвоїли інформацію;
 • повністю обладнані класи. На занятті ви отримаєте всі необхідні інструменти та обладнання – швейні машини, оверлоки, ножиці, кравецькі лінійки, папір для лекал і ін .;
 • унікальну програму навчання. Школа шиття Lady Sew застосовує власну методику навчання без нудного зазубрювання формул. Ви отримуєте знання легко і з задоволенням!
 • готовий результат.После майстер-класу у вас залишиться готового одягу, яке не тільки поповнить ваш гардероб, але і надихне на нові експерименти.

Зробити крок назустріч творчому заняттю дуже легко: просто запишіться на наш майстер-клас «Трикотажна сукня»! Для навчання вам знадобиться тільки тканину на ваш вибір і бажання вчитися, про решту подбаємо ми.

Чекаємо вас в нашій теплій творчої компанії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.