Online курс по пошиттю нижньої білизни

Записаться на курс

  • Ціна і час узгоджуються в індивідуальному порядку
  • Рівень підготовки: будь-який

Якщо Ви давно мрієте навчитися шити красива нижня білизна, але у Вас по будь-яким причин немає можливості відвідувати уроки, онлайн курси краще рішення. Наша школа надає можливість дистанційного навчання під керівництвом кваліфікованих фахівців, заснованого на авторською методикою Любові Доценко.

Ми постійно працюємо над доступністю і зручністю наших курсів, тому що наша мета – забезпечити клієнтів самими якісними послугами.

ЩО ВИ ДОВІДАЄТЕСЯ НА КУРСІ ПОШИТТЯ НИЖНЬОЇ БІЛИЗНИ:

  • як правильно знімати мірки, на що звертати увагу, щоб не допустити похибки самого крою;
  • як правильно конструювати викрійку, моделювати її і з легкістю з лекала створювати готовий виріб, яке не вимагає припасувань
  • як проходить безпосередньо процес пошиття, який докладно відзнятий на відео і Вам залишиться просто його повторити на своєму виробі.

Першим виробом, яке Ви навчитеся конструювати, будуть ретро труси – базова основа всіх інших трусиків. Цю викрійку можна буде використовувати в подальшому для конструювання таких моделей як: сліп, тонга, бразільяна, хіпстера, стрінги, бікіні, панти, деван-дерьер, бріфи.

Також ви вивчите конструювання і моделювання ліфа. А саме, навчитеся самостійно робити викрійки таких виробів як бралетт, ліф із застібкою, ліф з кісточками і чашками, мінімайзер, бюст’є і спортивний топ з трикотажу і боді.

Після закінчення курсу ви зможете:

  1. Правильно підбирати матеріал і фурнітуру для нижньої білизни.
  2. Створювати модель під будь-який тип фігури.
  3. Розбиратися в техніці послідовності пошиття.
  4. Створювати справжні шедеври!