Онлайн курси крою та шиття

Онлайн курсы кроя и шитья

  • Вартість і розклад всього курсу узгоджуються індивідуально

На курс необхідно попередньо записатися через форму на сайті

Віртуальна школа шиття – це ідеальна модель навчання для тих, хто хоче отримати базу знань і практики без втрати часу. Вона підійде для мам в декреті, працюючих людей, або тих, хто хоче витратити вільний час з користю, не виходячи з дому. Ми навчимо вас азам крою, допоможемо освоїти шиття будь-яких цікавих вам речей, а також дамо можливість отримати нову професію, яка може стати відмінним стартом для майбутнього бізнесу.

Чому вам варто вибрати курси крою та шиття онлайн від Lady Sew?

Унікальна програма онлайн-курсів Lady Sew не відрізняється ефективністю від стаціонарних занять. Вона охоплює всі основні напрямки і дозволяє отримати знання з будь-якої точки світу. Кращі викладачі в режимі реального часу будуть давати уроки шиття з нуля або підберуть індивідуальну програму, відповідну вашому рівню. Ви зможете не тільки повторювати все, що бачите на екрані, але і задавати питання. Наші курси крою та шиття онлайн – це повний ефект присутності на реальному занятті з масою переваг для вас:

  • Ви навчаєтеся в зручне для вас час. Щоб навчитися шити або конструювати одяг, вам не доведеться витрачати час на дорогу або перебудовувати свій графік.
  • Ви можете пройти курси крою, конструювання та шиття онлайн, навіть якщо у вашому населеному пункті немає стаціонарної школи Lady Sew. Ми постаралися зробити нашу програму доступною для всіх, хто зацікавлений в ефективному навчанні.
  • В режимі онлайн для вас доступні як групові, так і індивідуальні заняття. Виберіть свій напрямок, і освоюйте його в будь-який час під керівництвом наших майстрів.

Програма курсів включає не тільки теоретичні знання, а й відпрацювання практичних навичок. Вам не потрібно хвилюватися, що ви пропустіть важливий момент: подальша робота продовжиться тільки після того, як ви правильно виконаєте попередній крок. Наша репутація – це досвідчені учні, а тому ми робимо все, щоб наші курси крою та шиття, а також уроки для майбутніх модельєрів принесли вам максимум користі!

Що ви отримаєте, закінчивши курси Lady Sew?

Дистанційні курси крою та шиття підійдуть як для початківців, так і для тих, хто хоче вдосконалити свої навички. Залежно від обраної програми, ви освоїте побудова базових речей, навчитеся шити білизну, купальники, трикотаж або інші речі за вашим вибором. Програма наших занять дозволить вам почати шлях закрійника або дизайнера. Розуміючи принципи побудова базових речей, ви зможете шити для себе або на продаж, навчитеся конструювати оригінальний одяг самостійно, не переплачуючи за бренд, а також зможете ставити правильні завдання майстрам, які будуть шити одяг за вашими ескізами.

Для початку навчання просто зв’яжіться з нами. Ми підберемо для вас відповідну програму, підкажемо, які матеріали потрібні для роботи, і обговоримо зручний темп і графік навчання.

Почніть вчитися шити з нами – вам обов’язково сподобається!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.