Чи насправді так дорого коштує красива нижня білизна?

красива білизнаНа курсах крою та шиття Lady Sew представлена ​​спеціальна програма, присвячена виключно нижньої білизни. Переваги нашого навчання – нескладний підхід до конструювання і практичні навички виготовлення бюстгальтерів, трусиків, боді, і іншого.

Красиве мереживне або трикотажне білизну приємно носити всім жінкам. Який би модний look ви не уявляли, найперше що надівається, задає настрій і забезпечує впевненість. Це якісні трусики, бюстгальтер або комбідрес. Але ціни в спеціалізованих відділах або бутиках багатьох зупиняють. При такому мінімальній кількості тканини, звідки така вартість!

Не менш важливо, у чому ви спите. Витончені мереживні моделі на кісточках апетитно подають форму, але під час сну явно будуть доставляти незручності. Тому в програму Lady Sew включені піжами, комбінації, пеньюари.

Курси по виготовленню нижньої білизни:

  • вирішують проблему вибору під особливості статури;
  • значно економлять жіночий бюджет.

Гарне білизна сідає на будь-які форми і окружності, але тільки лише, якщо правильно підібраний розмір. Тому, ми розповідаємо і показуємо, як створювати точні викрійки. Якщо ви хочете бути завжди сексуальною, то ніколи не носите трусики, які спотворюють форми тіла.

Ми пояснюємо особливості роботи з трикотажем, шовком, мереживом, сіткою та іншими складними матеріалами. В обов’язковому порядку виготовлення бюстгальтера з чашечками, на поролоні (push-up), на кісточці, класична модель. Кілька моделей трусиків. І багато красивих і зручних речей.

Час, витрачений на навчання, принесе вам не тільки знання і досвід, а й кілька ефектних готових предметів нижньої білизни.