Курси крою та шиття – марна трата часу або перспектива?

чи потрібні курси крою та шиттяУ всі часи привабливий зовнішній вигляд відігравав важливу роль, особливо при знайомстві. Це закон психології. Та й дізнаючись внутрішній світ людини, гарний одяг тільки поліпшить ставлення. Курси Lady Sew дають можливість подати себе з найвигіднішого боку. Підкреслити достоїнства і зробити непомітними недоліки.

Гарно вбрані люди притягують погляди і викликають захоплення. Ті, хто кажуть, що яскрава зовнішність грає незначну роль, головне розум і душа, – лукавлять. Навіть дитяче розкутість спілкування, залишає відбиток в пам’яті про те, як хлопчики закохувалися в найкрасивішу дівчинку в класі. Але ніяк не в Миршавий.

Красиво одягатися завдяки Lady Sew

Представлена ​​на прилавках одяг дивує багатьох як великим асортиментом, так і незрозумілими розмірами. У розмовній мові зміцнилося слово «маломеркі». Виникає відчуття, що 80% населення нашої держави, такі ж як китайці або в’єтнамці. Тому не так просто знайти ідеальну річ.

«Добре одягнений» що це значить?

  • Речі не повинні бути великими або маленькими. Тільки по вашій фігурі!
  • Гармонійно підібрані кольори.
  • Хороший крій і якісні матеріали.
  • Актуальні моделі.
  • Єдине стилістичне рішення.
  • Підібрані прикраси або декоративні елементи.

На курсах крою та шиття Lady Sew ви освоїте, як складати викрійки з урахуванням особливостей статури, як швидко конструювати і легко зшити. У навчальній програмі розроблені три рівні складності. Вибір залежить від ваших навичок і побажань. Для тих, хто не має можливості приїжджати на уроки в означений час, розроблений оn-line курс.