Якщо у Вас мало часу, але є бажання виглядати з голочки

Якщо у Вас мало часу, але є бажання виглядати з голочкиУспішні та щасливі жінки примудряються вести домашнє господарство, виховувати дітей, будувати кар’єру і розвиватися. Де беруться сили на все це – не відомо. Потенціал є у кожної, а ось як розпорядитися часом – особиста справа.

Одна з найактуальніших тем для жінок – мода. Ритейлерами (роздрібними торговцями) надано величезний вибір одягу. Але це нав’язаний асортимент. Хоча, безперечно, дизайнери намагаються вгадати, що сподобається саме Вам. Простіше, якщо Ви вмієте шити і самостійно підбираєте look (цілісний образ).

Курси крою та шиття Lady Sew

Це методика для сучасних жінок. Щодня доводиться запам’ятовувати божевільна кількість інформації. Тому курси крою та шиття розроблені з мінімальним обсягом нудною теорії для зазубрювання. Навчання відбувається під час цікавої практики. Ви запитаєте, чому ж ця практика цікава? Та тим, що шьyoте те, що потрібно саме Вам.

Якщо відкрити будь-яку книгу, що викладає основи крою та шиття, то найчастіше представлені базові моделі, які вже багато десятиліть не актуальні. Новачкам важко зрозуміти, як із застарілих конструкцій блузок і спідниць можна створити щось ексклюзивне.

LadySew — можливість в короткий час зрозуміти, освоїти найголовніше і необхідне, для того, щоб почати творити її величність Моду і власний стиль. Кожна людина в душі дизайнер. Відкрийте для себе світ нових можливостей!