Базовий курс крою та шиття

Якщо ви вирішили, що прийшов час навчитися шити, то базовий курс школи Lady Sew – це саме те, що треба для початківців. Навчальна програма розроблена для тих, хто не компетентний в швейному ремеслі. Для тих, кому здається, що створювати власний одяг здатні тільки професіонали з досвідом, накопиченим виснажливим і тривалим працею.

 • Вартість всього курсу: 1000 грн.
 • Термін навчання: 3 місяці

Базовий курс крою та шиття – це сучасний підхід на основі об’єктивної теорії і багаторічної практики. Навчання адаптоване під актуальні тенденції на подіумах. Іншими словами, на наших курсах не перевантажувати сприйняття нудними класичними догмами в конструюванні і шиття. Школа Lady Sew вчить швидко і легко створювати ті моделі, які подобаються вам.

В програму навчання входить:

 • крій і пошиття спідниці “Сонце”
 • крій і пошиття трикотажної спідниці
 • крій і пошиття трикотажного сукні
 • крій і пошиття жіночих брюк

Заняття проходять в групах по 6 осіб, учень самостійно працює на всьому обладнанні.

Весь пройдений матеріал міститься в методичній літературі, а так само в відео уроках.

Автор запатентованої методики конструювання та моделювання одягу – Любов Ігнаткина. Нестандартний підхід, що забезпечує якість, полягає в усуненні складних розрахунків і формул. Фундаментальна основа, безумовно, присутній, але надається після практики. Іншими словами, ви спочатку під керівництвом досвідченого педагога опановує практичними знаннями, а потім, самостійно вивчаєте теорію. Варто підкреслити, що поетапне власноручне виготовлення сприяє тому, що теорія перестає бути важко запам’ятовується і нудною. Вона стає захоплюючою. Адже це так заманливо дізнатися просте вирішення складної проблеми.

Що ви освоїте на базовому курсі крою та шиття Lady Sew:
 1. Теорію і практику точкового зняття мірок. Це основа для побудови індивідуальної викрійки з урахуванням особливостей статури.
 2. Важливі принципи розподілу надбавок. Математична і візуальна рівномірність визначає чіткість і простоту збірки деталей.
 3. Побудова основних викрійок (блуза, плаття, штани, спідниця, пальто). Моделювання.
 4. Грамотну послідовність пошиття.
 5. Технології волого-теплової обробки (ВТО).

Зверніть увагу!

Важливі секрети крою, пошиття та обробки розкриваються під час практичного навчання.

Що ви отримаєте після проходження курсів?

Найголовніше – досвід шиття, який наповнить естетичною досконалістю ваш гардероб і визначить фінансову вигоду. Школа несе відповідальність за те, щоб ви повноцінно освоїли обраний курс.

Крім видачі сертифіката, що підтверджує навчання, ми проводимо професійну фотосесію вже готових робіт. Погодьтеся, це більш приємне і горде обгрунтування тимчасовим і фінансових витрат.

Бажаючим розвиватися і брати участь у Всеукраїнських показах моди, сприяємо і підтримку.